top of page

Odszkodowania

Od kilkunastu lat z sukcesami prowadzimy profesjonalną obsługę prawną postępowań odszkodowawczych. Dla wielu naszych Klientów uzyskaliśmy kwoty nawet do kilkuset tysięcy złotych w ramach różnorakich roszczeń.

W imieniu naszych Klientów uzyskujemy odszkodowania w ramach wszystkich możliwych
rodzajów szkód, tj. w związku z:
- wypadkami drogowymi,
- wypadkami w pracy,

- wypadkami powstałymi wskutek zaniedbań zarządców nieruchomości lub innych osób odpowiedzialnych za utrzymanie obiektu, np. poślizgnięciami na śliskiej nawierzchni,zalaniami mieszkań itp.,
- zdarzeniami objętymi ubezpieczeniem mienia czy NNW,
- błędami medycznymi,

- roszczeniami wynikającymi z zawartych umów (ubezpieczeń na życie, na wypadek śmierci, majątkowych, autocasco itp.).

Co nas wyróżnia?

Z empatią podchodzimy do zaistniałych zdarzeń, formułując najbardziej zasadne roszczenia.


Bezpłatnie oceniamy każdą zgłoszoną nam sprawę, w razie potrzeby konsultując ją z rzeczoznawcami, lekarzami czy innymi specjalistami.

Rzetelnie doradzimy, czy warto skierować sprawę na drogę sądową i zasugerujemy wysokość świadczeń realnie możliwych do uzyskania. Nigdy nie formułujemy nierealnych żądań przed Sądem, mając świadomość, że może to narazić Klienta na niepotrzebne koszty.

 

Na każdej rozprawie sądowej osobiście reprezentujemy poszkodowanych.

Kancelaria odszkodowania Lublin

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne w zakresie uzyskania odszkodowania w Lublinie. Przez wiele lat stażu pracy prowadziliśmy już szereg takich spraw. Znamy mechanizmy działania ubezpieczycieli, umiemy wyceniać szkody, wiemy jakie roszczenia przysługują osobom poszkodowanym. Z naszą pomocą można uzyskać różnego rodzaju odszkodowania w Lublinie i nie tylko.

 

Najczęściej zadawane pytania.

1) Z jakiego okręgu mogę Wam zlecić sprawę o odszkodowanie?

 

Odszkodowania Lublin Radca Prawny:

Zapewniamy profesjonalne prowadzenie spraw o odszkodowania w Lublinie i województwie lubelskim.

 

Odszkodowania Warszawa, Lublin:

Przyjmujemy też sprawy z terenu województwa mazowieckiego, w szczególności toczące się przed Sądami warszawskimi.

 

2) Jakie wynagrodzenie zapłacę za prowadzenie sprawy o odszkodowanie w Lublinie?

 

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, po zapoznaniu się z dokumentami danej sprawy.

 

3) Czy za analizę sprawy kancelarii również będzie przysługiwało wynagrodzenie?

Odszkodowania bezpłatne porady prawne Lublin

 

W sprawach dotyczących wszelkich szkód np. na osobie, roszczeń po śmierci bliskiej osoby czy komunikacyjnych wykonana przez nas analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.

 

Każdą sprawę oceni indywidualnie radca prawny specjalizujący się w odszkodowaniach w Lublinie i poza nim. Oceni jakie roszczenia o odszkodowanie należy skonstruować, w jakiej wysokości winny być one zgłoszone oraz jakie są szanse powodzenia sprawy o odszkodowanie na drodze sądowej.

 

Pamiętaj, że nigdy nie narażamy klientów w sprawach o odszkodowanie na niepotrzebne koszty procesu, gdyż doświadczony w sprawach o odszkodowanie radca prawny rzetelnie oceni każdy przypadek, który trafi do kancelarii.

 

4) Jakie muszę podjąć czynności jako osoba poszkodowana?

 

Abyśmy mogli poprowadzić Twoją sprawę o odszkodowanie w Lublinie lub w innym miejscu, musisz dostarczyć nam dokumenty, których listę Ci wskażemy. Niezbędne też będzie Twoje uczestnictwo w rozprawie (tej, w której opowiesz o okolicznościach zdarzenia i jego skutkach) oraz jeśli sprawa dotyczy szkody na osobie – uczestnictwo w badaniu przez Biegłego a w przypadku szkody komunikacyjnej – np. udział w oględzinach auta.

 

5) Czy w sprawie o odszkodowanie lepiej wybrać firmę odszkodowawczą czy kancelarię radcy prawnego specjalizującą się w odszkodowaniach?

 

Nie jesteśmy firmą masowo zajmującą się sprawami o odszkodowanie w Lublinie.

 

Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i staranność w wykonywaniu naszych obowiązków. Wszystkie sprawy o odszkodowanie rzetelnie i kompleksowo analizujemy, a następnie osobiście je prowadzimy. Na każdym etapie sprawy o odszkodowanie Klient jest przez informowany przez radcę prawnego specjalizującego się w odszkodowaniach o podejmowanych przez ubezpieczyciela czy Sąd działaniach.

 

Naszym zdaniem skuteczny i doświadczony w sprawach o odszkodowanie radca prawny to najlepszy wybór, by uzyskać wysokie odszkodowanie.

 

5) Od jak dawna wasza kancelaria specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie w Lublinie?

 

Naszą kancelarię tworzą radcowie prawni specjalizujących się w sprawach o odszkodowanie. Jeden ze wspólników działa w sprawach o odszkodowanie od 1997 roku, drugi od 2007r.

W zakładce nasze sukcesy jest zamieszczony wycinek naszych wygranych spraw o odszkodowanie w Lublinie i szerzej w województwie lubelskim, zapraszamy do zapoznania się z nimi!

 

Warto nam zaufać, gdyż od lat skutecznie dochodzimy odszkodowań w Lublinie i poza nim.

 

6) Czy jest szansa, że poradzę sobie sam w sprawie o odszkodowanie?

 

Mamy Klientów, którzy trafiają do nas dopiero na pewnym etapie sprawy o odszkodowanie, która to sprawa wcześniej toczyła się bez udziału radcy prawnego specjalizującego się w dochodzeniu odszkodowań. Zachęcamy jednak, by korzystać z udziału profesjonalnego pełnomocnika już od początku sprawy o odszkodowanie. Nasza wiedza specjalistyczna i doświadczenie pozwolą uniknąć błędów, których niekiedy naprawić się już nie da.

 

7) Czy jesteście skuteczni w dochodzeniu odszkodowań w Lublinie?

 

Jesteśmy bardzo skutecznymi radcami prawnymi specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań. Uzyskujemy rekordowe odszkodowania, zawsze bardzo angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

 

8) Ile trwa sprawa sądowa o odszkodowanie w Lublinie?

 

Sprawa o odszkodowanie w Lublinie w Sądzie I instancji przy założeniu, że niezbędne jest wywołanie opinii tylko jednego Biegłego, Sąd sprawnie wyznacza rozprawy, a wszyscy wezwani świadkowie na nią się stawią, może trwać około dwóch lat.

Tym niemniej zawsze warto taką sprawę o odszkodowanie w Lublinie czy w innym okręgu wszcząć i to jak najszybciej, bo oznacza to wyższe kwoty przyznanych odszkodowań.

 

bottom of page