top of page

Kredyty frankowe

Kredytobiorcy frankowi, tzw. „frankowicze” to jedna z najbardziej poszkodowanych grup kredytobiorców, którzy nierzadko zostali doprowadzeni na skraj bankructwa. Skuteczna walka z bankiem jest jednak możliwa i my zachęcamy do ubiegania się o swoje prawa w Sądzie.

Nasza kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich (indeksowany lub denominowany). Dokonujemy analizy umowy Klienta w zakresie występowania w niej postanowień uznawanych za abuzywne bądź nieważne, dających podstawę wystąpienia do Sądu z powództwem, wskazujemy koszty postępowania, pomagamy w procesie gromadzenia całej dokumentacji. Reprezentujemy Klientów na etapie przedsądowym (reklamacja do Banku, wezwanie do zapłaty), jak i sądowym.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dbamy o bezpieczeństwo finansowe Klienta, odpowiednio konstruując roszczenia.

Dokonujemy bezpłatnej analizy dokumentacji Klienta przed przyjęciem sprawy i informujemy o istniejącym ryzyku , mocnych i słabych punktach z niej wynikających.

 

Jesteśmy na bieżąco z orzecznictwem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Sadu Najwyższego oraz sądów powszechnych.

W gąszczu zawiłości prawnych wybieramy optymalne rozwiązania dla Klienta.

bottom of page